Prezenty na Walentynki

 

 

Chociaż w Polsce dzień św. Walentego obchodzony jest od niedawna, większość zakochanych odczuwa w tym dniu silniejsze pragnienie, aby rozweselić swoją sympatię lub drugą połowę tak bardzo, jak to możliwe. Chociaż chyba najpopularniejszym prezentem wszechczasów są czerwone róże, to ostatnio ludzie stają się coraz bardziej kreatywni i pomysłowi. Dostrzegamy tendencję, że romantyczne prezenty stają się bardziej dowcipne, a najbardziej oryginalne i dowcipne prezenty można kupić tylko u nas - na stronie Prezenty Plus. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, podzielimy się najlepszymi i naszym zdaniem najbardziej oryginalnymi prezentami.


Prezenty na Walentynki dla Niej

Jeśli Twoja wybranka, jak prawdziwa dama, lubi dobre, czerwone wino, na pewno zachwycisz ją gigantycznym kieliszkiem do wina „Serce” w stylowym etui. A może jest marzycielką? Jeśli tak, dla takiej damy idealna będzie Magiczna fasolka miłości. W naszym sklepie znajdziesz wiele oryginalnych prezentów dla dziewczyny, takich jak: mydełko różane i 600 płatków, Zestaw prezentowy „Piękna i mądra”, brelok - perła przeznaczenia, Zapach do samochodu "Ukochana kobieta" i wiele więcej.


 

Prezenty na Walentynki dla Niego

W tej kategorii przeważają zabawne i śmieszne prezenty. Może twój ukochany to prawdziwy pożeracz serc? W takim razie koszulka „Zajęty” lub męska bielizna „Król może być tylko jeden” będą idealne. Jeszcze więcej dowcipnych prezentów, takich jak: zestaw skarpet „Moja dziewczyna jest najlepsza”, filiżanka prawdziwego mężczyzny, zapach do samochodu "Ukochany mężczyzna" znajdziesz tutaj: Prezenty na Walentynki dla Niego.Koszulki na Walentynki

Oryginalne koszulki to najpopularniejsza kategoria w naszym sklepie, gdzie oferujemy szeroki wybór - koszulek. Walentynki to świetna okazja, by powiedzieć pełne miłości, osobiste słowa lub wysłać dowcipną wiadomość w niebanalny sposób. Może to być oryginalna koszulka z napisem. Bez wątpienia zaskoczysz ukochanego lub ukochaną. Oczywiście mamy też do zaoferowania: zestaw koszulek „King and queen”, „I stole her heart so… ”, koszulki „Zajęty”, czy „Moja żona jest aniołem”.


 

Bielizna walentynkowa

Ta kategoria jest również dla mężczyzn. Jeśli chcesz, aby Twój prezent był jak najbliżej ukochanej osoby, podaruj bieliznę walentynkową. Wybór jest naprawdę duży: „Kocham Cię”, „Najukochańszy mężczyzna" i wiele innych - z kategorii bielizna walentynkowa. Romantyczny prezent, praktyczny prezent, zabawny prezent ... wszystko w jednym, czy może być coś lepszego?


 

Kubki walentynkowe

Chociaż obchodzimy Walentynki pod koniec kalendarzowej zimy, polska zima trwa trochę dłużej. Aby uniknąć wychłodzenia, koniecznie wypij kubek gorącej herbaty. Och, aby jeszcze fajniej było pić herbatę z ukochaną osobą 14 lutego, proponujemy podarować jej oryginalny kubek ze zdjęciem, napisem, życzeniem lub czym tylko przyjdzie Ci do głowy. Oto kilka pomysłów: „Kocham bardziej niż wczoraj”, „Kocham cię”, „Mój diabełek” i „Moja diablica”. Więcej pomysłów znajdziesz tutaj: Kubki walentynkowe.Oryginalne prezenty na Walentynki

W tej kategorii zamieścimy oferty prezentów tylko dla bardzo bardzo zakochanych. Możliwe, że czasami zapominamy o wniesieniu do związku odrobiny dowcipnego erotyzmu, a Walentynki są do tego idealne. Mamy kilka prezentów, które nikogo nie pozostawiają obojętnym: kajdanki dla romantyków, magiczna kula Kamasutra, świecące w ciemności kości miłosne, karty Kamasutra, kalendarz zdrapka Kamasutra i wiele innych.


 

Personalizowane prezenty na Walentynki

Personalizowane prezenty na tę okazję są najlepsze dla tych, którzy nie chcą ani na chwilę zapomnieć o drugiej połówce i zawsze nosić ze sobą jej cząstkę. Oto Kilka propozycji dla Ciebie: drewniane grawerowane zestawy zawieszek z imieniem „Puzzle” lub „Serce”, brelok dla dwojga „Dwa serca” z wygrawerowanym tekstem, posrebrzany zestaw breloków „Dla niej i dla niego”.