Technologie druku

Oferujemy różnorodne technologie druku i wysoką jakość, a także konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień. Jeśli interesuje Cię większa ilość towarów z określonym nadrukiem, napisz lub zadzwoń do nas:

- e-mail: info@prezentyplus.pl

- nr. tel.: +48 22 104 43 02

- Przedstawimy Ci najlepszą możliwą ofertę.

***

Obecnie naszym klientom oferujemy następujące usługi:

  • Bezpośredni druk na tekstyliach,
  • Druk folią termo,
  • Druk sublimacyjny,
  • Grawerowanie i wycinanie laserowe,
  • Haft.

Krótko o każdej używanej przez nas technologii druku:

1. Bezpośredni druk na tekstyliach (DTG).

Jest to nowoczesna technika znakowania odzieży pozwalająca odwzorować dowolną grafikę na koszulkach, bluzach, torbach i innych naturalnych materiałach. Wyjątkowość tej metody polega na tym, że nadruk wykonywany jest bezpośrednio na tekstyliach, bez użycia folii czy transferów, dzięki czemu nadruk charakteryzuje się wysoką jakością i trwałością. W ten sposób drukowane są zdjęcia i skomplikowane logotypy, z przejściem kolorów i wiele drobnych szczegółów. Korzystając z tej metody drukowania, możemy zrealizować każdy pomysł nie zależnie od wybranych kolorów.


2. Druk folią termo.

Technika, gdy na materiał jest nanoszona folia termiczna i pod wpływem temperatury nadruk wtapia się w materiał. Jest to jedna z najstarszych, najprostszych i najbardziej niezawodnych metod. Obecnie na rynku dostępne są bardzo wysokiej jakości folie termiczne, które sprawiają, że nadruk na koszulce jest naprawdę trwały. Największą zaletą tej metody jest stosunkowo niski koszt produkcji zarówno przy dużych, jak i mniejszych ilościach.


3. Druk sublimcyjny.

Druk sublimacyjny - to technika druku wykorzystująca zjawisko sublimacji i polega na trwałym wniknięciu farby w tkaninę. Podczas druku sublimacyjnego obraz jest przenoszony na papier, a następnie dociskany na wybrany materiał. Tą metodę wykorzystujemy na czapkach, kubkach i puzzlach.


4. Grawerowanie laserowe

Grawerowanie laserowe to niezawodna i najbardziej trwała metoda druku. Podczas grawerowania górna warstwa produktu jest usuwana laserem, dlatego końcowy wygląd produktu zależy od grawerowanego materiału. Korzystamy z laserów GCC (jednego ze światowych liderów producentów sprzętu laserowego). Lasery GCC - to gwarancja jakości, gdyż do ich produkcji wykorzystywane są źródła laserowe SYNRAD.

Świadczymy następujące usługi grawerowania:

  • Grawerowanie na metalu: różne prezenty biznesowe - długopisy, breloczki, kubki termiczne.

  • Cięcie i grawerowanie plastiku chromowanego: breloczki, zapachy samochodowe itp.

  • Grawerowanie na drewnie i skórze: tabliczki, skarbonki, długopisy, ołówki, zakładki do książek i inne towary.


5. Haft.

Haft to jeden z najbardziej jakościowych sposobów na naniesienie logo lub napisu. Haftowany obraz nie spiera się, nie rozciąga się. Wyhaftować można dowolną tkaninę. Haftujemy koszulki, czapki i ręczniki.