0
Chrupiący zestaw prażonych świerszczy w pudełku upominkowym Chrupiący zestaw prażonych świerszczy w pudełku upominkowym Chrupiący zestaw prażonych świerszczy w pudełku upominkowym Chrupiący zestaw prażonych świerszczy w pudełku upominkowym Chrupiący zestaw prażonych świerszczy w pudełku upominkowym Chrupiący zestaw prażonych świerszczy w pudełku upominkowym
+2

Chrupiący zestaw prażonych świerszczy w pudełku upominkowym

0/5 Ilość recenzji: 0
Kod produktu: SF79440
Stan magazynowy: Dostępny
Cena:
113,50 zł
-
+
Lub złóż zamówienie telefonicznie:+48 221044302
Masz pytania dotyczące tego produktu? Zapytaj

Opiekane i chrupiące świerszcze. W przeciwieństwie do chipsów, nie są smażone i są bogate w białko i inne minerały, więc z pewnością wzbogacą dietę i stół z przekąskami.

Praktyczne przezroczyste tuby, w które zapakowane są świerszcze, pomagają każdemu dołączyć do tego wyjątkowego doświadczenia. Gotowe? Użyj tubek ponownie jako słoiczków na przyprawy.

Idealny wybór na przekąskę do ulubionego filmu, w podróży lub po prostu do spróbowania, gdy masz ochotę na coś niezwykłego.

Popularne pytania dotyczące pieczonych świerszczy:

Jak i kiedy jeść smażone kurki?
Kurki można jeść bez dodatków, zamiast chipsów czy orzeszków. Są popularne na całym świecie jako przekąska do piwa lub wina. Meksykanie jedzą również świerszcze jako danie główne, chapulina. Jako dodatek, kurki można posypać sałatkami lub risotto.
Dlaczego jest to świetny prezent?
Wróble to wciąż rzadkość, ale bardzo dobra niespodzianka! Zabawne i smaczne, ale także znaczące ze względu na ich pozytywny wpływ na naszą ukochaną planetę. Wróble są tak samo dobrym źródłem białka jak najlepsza wołowina, ale zużywają 2000 razy mniej wody. Dzięki temu ekologicznemu zestawowi możesz również życzyć sobie bardziej ekologicznej planety. Ciesz się i dziel zabawną przekąską z przyjaciółmi lub rodziną.
Skąd pochodzą te świerszcze?
Świerszcze są hodowane na farmach w kontrolowanym środowisku. Mają dużo miejsca do wędrowania, ponieważ są przyzwyczajone do życia w gęstych populacjach na wolności. Przed każdym zbiorem świerszcze są schładzane, aby zasnęły, tak jak owady śpią w zimne dni.

Ten niesamowity zestaw zawiera 4 słoiki ze świerszczami w różnych smakach:

Składniki znajdują się w opisie produktu.

Svirpliai
Svirpliai
Svirpliai

Ilość recenzji: 0

0/5 Recenzja
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Brak recenzji dla tego produktu.

Napisz recenzję

Zostanie wyświetlone obok komentarza
5 - Dobra / 1 - Zła
Uwaga: HTML nie jest dozwolony!

Powiązane produkty