Book-Diary “6 minutes 365 days”

  • Kod produktu: PA6594
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • 108,99 zł


+
Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń +48221044302

Notatnik „6 minut 365 dni” to ozdobiona stylowymi ilustracjami interaktywna książka z zadaniami do samoświadomości, które zainspirują Cię do działania i tworzenia, pomogą odkryć pozytywne nastawienie do siebie i życia oraz doświadczać więcej radości na co dzień.

W książce „6 minut 365 dni” na każdy dzień przeznaczona jest jedna strona z nowym zadaniem trwającym 6 krótkich (ale niezwykle ważnych!) minut. Zadania wykonuje się ręcznie, pisząc lub rysując. Liczne badania wykazały, że pomaga ona otworzyć najważniejszą skrzynię życia - siebie. Wierzymy, że kiedy pióro dotyka papieru, dzieją się cuda.

Dając sobie codziennie 6 minut samoświadomości, będziesz zdumiony, co o sobie odkryjesz, jakie kreatywne zdolności ujawnisz, jakie fantastyczne rzeczy stworzysz. Jest to w zasadzie książka, która toruje drogę Miłości.

Nie musisz czekać na swoje urodziny, inspirację lub Nowy Rok, aby zacząć wypełniać książkę. Możesz zacząć nawet teraz.

„Wiele lat praktyki i zagłębiania się w tej książce pomogły nam lepiej dbać o siebie i cieszyć się życiem” - powiedziały autorki książki Sanda i Victoria.

Książka została wydana po raz pierwszy w 2016 roku i szybko stała się bestsellerem na Łotwie. Od tamtej pory przetłumaczono ją na język angielski, rosyjski i litewski.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra

Powiązane produkty