Co podarować tacie?


W pierwszy weekend czerwca całą uwagę skupimy na naszych ukochanych Tatusiach, Dziadkach i Ojcach Chrzestnych. To świetna okazja, aby im podziękować, uszczęśliwić i okazać swoją miłość. Niedawno było święto naszych kochanych mam, większość z nas dawała im w prezencie kwiaty. Ale jak uszczęśliwić ojców? Oferujemy szeroki wybór prezentów, które z pewnością zachwycą Twojego tatę. U nas prezent dla taty to nie problem.

Oto kilka pomysłów, podzielonych względem kategorii:

Koszulki dla taty

Na liście popularności wciąż królują koszulki z oryginalnym napisem lub wyjątkowym nadrukiem. Koszulka to wspaniały prezent dla kochanego taty lub dziadka. Możemy napisać na niej dowolne wybrane przez Ciebie słowa. A może wybierzesz coś gotowego z naszej oferty? Oto najpopularniejsze wzory w tym roku: Koszulka "Najfajniejszy tata na świecie", Koszulka "Tylko TATA naprawi"Koszulka "Dobry tata - wspaniały dziadek", Koszulka "Ten tata przeżył kwarantannę". Więcej wzorów można znaleźć tutaj: Koszulki dla taty.


Oryginalne kubki dla taty

Żaden poranek Twojego taty nie zaczyna się bez kubka gorącej kawy lub herbaty? Podaruj mu kubek z wyjątkowym, miłym lub śmiesznym nadrukiem, który będzie mu o Tobie przypominać każdego dnia! Oto kilka z naszych najnowszych projektów: Kubek „Zestaw taty”, Kubek "Z okazji Dnia Ojca", Kubek "Kochanemu tatusiowi". Więcej wzorów można znaleźć tutaj: Oryginalne kubki dla taty.


Personalizowane prezenty dla taty

Personalizowany i niepowtarzalny prezent to idealny pomysł na uszczęśliwienie ojca. Oferujemy szeroką gamę personalizowanych upominków: od długopisu lub breloczka z grawerem przez personalizowany kubek czy butelkę aż do ciepłej bluzy z nadrukiem. Prawdopodobnie najpopularniejsze wybory to: Skarpetki z twoim tekstem, Bluza z wybranym tekstem Deska do krojenia "Tu kroi" z wybranym imieniemDrewniana skrzynka na butelki z Twoim tekstem.  Więcej personalizowanych prezentów można znaleźć tutaj: Personalizowane prezenty dla taty.Oryginalne prezenty dla taty

Jeśli myślisz, że Twój tata jest złotą rączką i potrafi naprawić wszystko, co wpadnie mu w ręce - to z pewnością zachwycisz go takimi prezentami jak Grawerowana drewniana tabliczka "Zasady garażu"Kubek XL „Młotek” (450 ml). A może Twój tata lubi kręcić się w kuchni lub przy grillu? W takim razie zaskocz go na przykład: Zestaw do grilla "Narzędzia mistrza grillowania" Bambusowa deska do krojenia „Kuchnia taty”XL Metalowa łopatka do grilla z otwieraczem "DAD". Dla ojców, którzy spędzają dużo czasu w drodze, proponujemy: Zapach do samochodu "Tata za kierownicą". A jeśli szukasz praktycznego prezentu, to świetnym pomysłem jest Skarpety "Super tata". Potrzebujesz więcej oryginalnych pomysłów? Wszystkie je znajdziesz tutaj: Oryginalne prezenty dla taty.


Zestawy prezentowe dla taty

Dostrzegamy tendencję, że jednym z najpopularniejszych wyborów naszych klientów są zestawy upominkowe, składające się z najpopularniejszych prezentów dostępnych w sklepie. Nasze zestawy prezentowe są zapakowane i zaprezentowane w taki sposób, że nie będziesz już musiał zawracać sobie głowy ani samym upominkiem, ani ozdobnym opakowaniem! Oto niektóre z najpopularniejszych zestawów, które dedykujemy ojcom: Zestaw prezentowy "Pięknego dnia OJCA", Zestaw prezentowy "Dla Ojca Chrzestnego". Więcej zestawów prezentowych dla ukochanych tatusiów, ojców chrzestnych czy dziadków można znaleźć tutaj: Zestawy prezentowe dla taty.