Prezenty wielkanocne


W okresie świąt Wielkiej Nocy bardzo często zastanawiamy się, co podarować rodzinie i znajomym. Zwykle decydujemy się tylko na pisanki lub czekoladowe zajączki, ale nadszedł czas, by stworzyć nową tradycję prezentów wielkanocnych!
Oto kilka z naszych pomysłów na prezenty dla bliskich, z których można korzystać przez cały rok, aż do kolejnej Wielkanocy.


Atrybuty Wielkanocy
Symbolem świąt Wielkiej Nocy są oczywiście pisanki. Bez nich nie wyobrażamy sobie świątecznego stołu, dlatego oferujemy drewniane podstawki pod jajka, które staną się wspaniałą dekoracją: Stojak na jajka wielkanocne „Zajączek wielkanocny”. Oprócz malowania jajek, to wiosenne święto jest również nierozerwalnie związane ze zwyczajem toczenia jajek. Mamy w ofercie idealne podstawki do toczenia jajek dla Ciebie i Twoich bliskich: Podstawka do toczenia jajek "Poranek wielkanocny", Podstawka do toczenia jajek "Zajączki".Kubki wielkanocne
Kolejny pomysł na prezent wielkanocny - kubek, bo teraz można ich używać nie tylko do picia herbaty czy kawy, ale także do dekoracji domu oraz polepszania sobie nastroju z rana. Oto niektóre z naszych kubków wielkanocnych: Kubek "Wesołej Wielkanocy", Kubek "Wesołych Świąt Wielkanocnych", Kubek "Hipsterskiej Wielkanocy", Kubek "Smacznego jajka".Oryginalne prezenty
Zachwyć swoich bliskich dowcipnymi i oryginalnymi prezentami, oto niektóre z naszych najpopularniejszych: Niebijące Drewniany zajączek z diodą LEDsię skaczące jajko, Zwierzątka „Trawiasta Głowa”, Pęknięte lepkie jajko, Wyhoduj dinozaura z jajka! Więcej prezentów znajdziesz w kategorii: Prezenty na Wielkanoc.